S čím pracujeme

Alissa beauté

alissa beaute logo

Značka ALISSA BEAUTÉ zahrnuje profesionální produkty z oblasti pleťové kosmetiky a zajišťuje kompletní ošetření . Tato kosmetika představuje vědecké řešení pro potřeby různých typů pleti.

Produkty každé řady Alissa Beauté charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení aktivních příměsí. Používáme moderní aktivní látky získávané čistě z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Většina produktů je bez chemické konzervace a parfemace, čímž se předchází případným nežádoucím reakcím.

Nobilis Tilia

nobilis tilia logo

Česká přírodní bylinná kosmetika.

Aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia je vyrobena šetrným způsobem, tak aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které tyto výrobky tvoří. Podstatnou složkou tradičních receptur jsou éterické oleje, které jsou určující pro specifické působení každého výrobku. Vedle příznivých účinků na momentální stav pokožky, které jsou společné většině kosmetických výrobků, harmonizují i celkový stav organismu a psychiky, což je pro aromatické výrobky Nobilis Tilia výjimečné.